Ziņojums Nr. 3221

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.07.06 18:07
GPS koordinātes: 23.88733, 56.90943 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2019.07.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu kalns šeit atrodas vairākus mĕnešus. Domājams, ka meža apsaimniekotājs ir SIA Rigas meži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore