Ziņojums Nr. 3202

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.04 17:07
GPS koordinātes: 23.90537, 56.98689 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.07.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.09.06
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

nelegāla atkritumu izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Sakopts.