Ziņojums Nr. 3201

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.04 12:07
GPS koordinātes: 23.71105, 56.9575
Apstiprināts: 2019.07.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mājas pagalmā Kanālu ielā 39/41 Jūrmalā ir ierīkota atkritumu izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore