Ziņojums Nr. 3195

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.07.03 16:07
GPS koordinātes: 22.4963, 56.66523 +/- 30.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.04
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki. Tas nav normāli kā smird gaiss. Logus nav reāli taisīt vaļā! kaut kas Jums ir jādara. Un tas nav tikai šodien, bet ĻOTI BIEŽI!
Ar cieņu, Lidija

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums tiek atstāts bez izskatīšanas. Neprecīzas koordinātes, jo ziņojums nosūtīts attālināti.
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore