Ziņojums Nr. 3192

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.03 10:07
GPS koordinātes: 24.30712, 57.01796
Apstiprināts: 2019.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zemes uzbēršana applūstošā teritorijā pie Lielā Baltezera, NĪ Zvaigznīši kad.nr. 80600030001, īpašnieks veic neatļautu būvniecību bez būvatļaujas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore