Ziņojums Nr. 3187

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.07.02 06:07
GPS koordinātes: 24.11393, 56.88432
Apstiprināts: 2019.07.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.02
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Baložos (kur agrāk bija atkritumu kaudzes mežmalā) nesen izmesti būvgruži - smiltis, betona gabali, stikli, metāla bundžas, flīžu gabali. Izskatās, ka braucis smagais auto, zāle smuki noliekusies un izveidojusi celiņu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore