Ziņojums Nr. 3183

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.07.01 17:07
GPS koordinātes: 24.1919, 56.91337 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.07.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šie atkritumi jau stāv no decembra mēneša 2018. gada. Un tas ir daudzīvokļu māju pagalmos, kur ir japastaigājas un jāuzturas ar bērniem!!! Lūdzu palīdziet šo atrisināt, jo Pašvaldības policija jau vairs nereaģē uz mūsu lūgumiem, jo zemes ipašnieks neliekas ne zinis!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore