Ziņojums Nr. 3175

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.06.30 15:06
GPS koordinātes: 24.36555, 57.54759 +/- 5.4160m
Apstiprināts: 2019.07.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.15
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tūjas pludmale...cūkmeni aizmirsuši.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Paldies par ziņojumu: patiešām, 2 pudeles. Vajadzēja izsaukt visus iespējamus dienestus. Katru vakaru pastaigājoties pa mežu vai pludmali, atrodu izmestus atkritumus un savācu, neziņojot nevienam. Ja tā darītu katrs no mums, pludmale būtu tīra... Arī atceramies: ko atnesam , to arī aiznesam.