Ziņojums Nr. 3165

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.06.29 12:06
GPS koordinātes: 24.57038, 57.12137 +/- 3.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.29
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šeit ļoti smird pēc naftas

Inspektora komentāri

Veikta teritorijas apsekošana privātmājas teritorijā konstatēts, ka teritorijā tiek uzglabatas lietotas automašīnu riepas, lietoti eļas filtri. Uzsākta administratīvā lietvedība.