Ziņojums Nr. 3164

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.06.29 12:06
GPS koordinātes: 24.57155, 57.12055 +/- 3.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.29
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie vilkaču priedes saimnieks pļavā tur bīstamos atkritumus, smird

Inspektora komentāri

Veikta teritorijas apsekošana privātmājas teritorijā konstatēts, ka teritorijā tiek uzglabatas lietotas automašīnu riepas, lietoti eļas filtri. Uzsākta administratīvā lietvedība.