Ziņojums Nr. 3153

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.06.27 19:06
GPS koordinātes: 24.13747, 57.02199 +/- 96.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.27
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal sakas smaka no ostas.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta izskatīšanai, tika veikta pārbaude Tvaika ielā.