Ziņojums Nr. 3144

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.06.25 17:06
GPS koordinātes: 24.13667, 56.96384
Apstiprināts: 2019.06.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakar, mājā kas atrodas Rīgā uz Cēsu un Tallinas ielas stūra, regulāri kūp skurstenis. Pēc kodīgās smakas var saprast, ka tā nav malka. Ignorējot apkārtējo iedzīvotāju sūdzības, skurstenis kūp arī vasaras karstajās dienās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore