Ziņojums Nr. 3129

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.06.23 11:06
GPS koordinātes: 25.52338, 56.59868 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.06.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmests dīvāns un riepa. Nevarēju savākt, jo liels.
Blakus šosejai posmā Koknese- Pļaviņas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei AS “Latvijas valsts meži”.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte