Ziņojums Nr. 3103

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts augu aizsardzības dienests
Pieteikuma datums: 2019.06.19 15:06
GPS koordinātes: 25.42011, 57.5459 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.06.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.08
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Valmierā, Rātes upītes krastā, pašvaldības īpašumā invazīvajai augu sugai - Sosnovska latvānim attīstījušās ziedkopas. Līdz ar to zemes īpašnieks neveic latvāņa izplatības ierobežošanas pasākumus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Pamatojoties uz saņemto sūdzību, VAAD inspektors veica operatīvo pārbaudi. Pārbaudē konstatēts, ka Valmieras pilsētas pašvaldība veikusi latvāņu appļaušanu, pārkāpums nav konstatēts.