Ziņojums Nr. 3102

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Brocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.17 17:07
GPS koordinātes: 22.50614, 56.6561 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2017.07.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.08.15
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

17.07.2017, bija ziņojums par atkritumiem mežā. Mežs ir AS “Latvijas valsts meži” valdījumā un līdz ar to mēs arī skopām attiecīgo vietu.
Pielikumā bildes no sakoptās vietas.


Pampāļu mežkopis
Mārtiņš Reķis
t. 27857668
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00