Ziņojums Nr. 3101

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ādažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.17 16:07
GPS koordinātes: 24.34981, 57.16328
Apstiprināts: 2017.07.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Laba diena, nu te miskaste 3x4m kaut kādos vecos pamatos. Dikti nesmuki izskatās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ādažu novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00