Ziņojums Nr. 3092

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Kokneses novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.16 10:07
GPS koordinātes: 25.50746, 56.63747 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2017.07.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.07.18
Atrisināts: 2017.07.19
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

blakus meža ceļam, ierakumos vecajos.

Apstiprinātāja komentāri

ziņojumu pieņēmu

Inspektora komentāri

Pēc GPS koordinātēm atkritumus neatradām.