Ziņojums Nr. 3086

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.07.15 11:07
GPS koordinātes: 26.26642, 55.98011 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2017.07.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.24
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

smird 2vas dienas nonstopā 14.07 un 15.07 senči pilskalne

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

VVD Daugavpils RVP 19.07.2017., savas kompetences ietvaros, veica KS „Dubezers”, kas atrodas nekustamā īpašumā "Senči", Pilskalnes pagastā, Ilūkstes novadā pārbaudi. Pārbaudes brīdī objektā bija jūtama viegla kūtsmēslu smaka, kas nerada traucējumu. Vienlaicīgi, pārbaudē tika konstatēts, ka Operators, veicot piesārņojošo darbību dzīvnieku novietnē, ievēro vides aizsardzības normatīvo aktu prasības.


------------------------------------------------------------
Ar cieņu
Jeļena Masaļska
Valsts vides dienesta
Daugavpils reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora
vecākā inspektore
Tel: 65424663
E-pasts: jelena.masalska@daugavpils.vvd.gov.lv