Ziņojums Nr. 3076

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.12 18:07
GPS koordinātes: 24.28448, 56.93773 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.07.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.20
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Autombīļu riepas kaudzēm. Nav iespējams pat pastaigāties pa Ulbrokas muižas parku ...

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien! Tika pārbaudīta SOS ziņojumā norādītā informācija, un tika konstatēti atkritumi. Noskaidrots īpašnieks, Stopiņu novada pašvaldības policijā jau ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par minētās teritorijas neuzturēšanu kārtībā.



Sigita Plociņa
Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore
67910158
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00