Ziņojums Nr. 3071

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.11 11:07
GPS koordinātes: 24.39665, 56.92163 +/- 2.1m
Apstiprināts: 2017.07.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.20
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ir koordinātes. iepriekš biju šo vietu ziemā aizsūtījis, bet nekādas reakcijas !

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien! Tika pārbaudīta SOS ziņojumā norādītā informācija, un tika konstatēti atkritumi. Noskaidrots īpašnieks, uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Sigita Plociņa
Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore
67910158
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00