Ziņojums Nr. 3070

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.11 09:07
GPS koordinātes: 24.05942, 56.70413 +/- 15.0m
Apstiprināts: 2017.07.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.07.11
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jāņipē DKS Atlantika aiz zemes gabala nr 60 un 59, otrā pusē grāvim nelegāla atkritumu izgāztuve mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Olaines novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00