Ziņojums Nr. 3068

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.06.15 14:06
GPS koordinātes: 24.12472, 57.01795 +/- 6.5351m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.15
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Очень сильный запах химии в течении всего дня. Распространяется по всей улице Ezera.

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude. Pārbaudes laikā traucējošas smakas netika konstatētas. Vējš ZZR 3 m/s, T 23 oC. Smaku avotu atrast neizdevās.