Ziņojums Nr. 3056

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.06.13 12:06
GPS koordinātes: 24.25303, 56.98255
Apstiprināts: 2019.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Vēlos izteikt sūdzību par uzņēmumu Juglā, Juglas iela 14A, kas regulāri dedzina lietas, kuras izdala indīgu, kodīgu smaku. Apkārtējiem nav iespējams pārvietoties pa teritoriju, nav iespējams atvērt logus. Ārā ir 30 grādi, telpās bezgaiss sakarā ar to, ka nevar atvērt logus. Pēc logu atvēršanas telpās ienāk indīgi kodīgā smaka, nav iespējams telpās uzturēties un strādāt. Lūdzu sodīt bezatbildīgo uzņēmumu un uzlikt uzņēmumam atbildību par kaitējumu videi un kaitējumu cilvēku veselībai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte