Ziņojums Nr. 3049

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.06.12 17:06
GPS koordinātes: 23.95447, 56.86543 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.28
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepu krāvums. Pļavas malā ar pērno sienu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Riepas ir savāktas un saliktas konteinerī aizvešanai.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470