Ziņojums Nr. 3038

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.06 10:07
GPS koordinātes: 24.37972, 56.91949 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2017.07.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.12
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā netālu no bijušā dzelzceļa pie Upeslejām.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

ziņojumā minētās meža teritorijas ir piegružotas ar dažādiem atkritumiem. Tika noskaidrots, ka šīs meža teritorijas ir SIA Rīgas Meži īpašumā.
SIA Rīgas Meži tika nosūtīta informācija par piegružotajām teritorijām ar lūgumu veikt teritorijas sakopšanu.


Sigita Plociņa
Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore
67910158
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants