Ziņojums Nr. 3034

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.06.10 20:06
GPS koordinātes: 24.03577, 57.02481
Apstiprināts: 2019.06.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Кучи мусора на территории grants iela 12, гос-ая заброшенная территория, рядом лес, весь мусор разбросан по лесу, частые пожары. На территории полный бардак!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte