Ziņojums Nr. 3033

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.06.10 20:06
GPS koordinātes: 24.03476, 57.02515
Apstiprināts: 2019.06.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

У старого болдерайского кладбища, в лесу рядом с silikātu iela 5a, недалеко от мусорников свалка старых надгробий и мусора

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte