Ziņojums Nr. 3028

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.07.05 06:07
GPS koordinātes: 25.34931, 57.95389
Apstiprināts: 2017.07.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.12
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Ķimikāliju izgāztuve Rūjas upes krastā. Vai tiešām tas ir likumīgi?Vai mūsdienās katrs neprašanas var iegādāties šādas vielas un laistīties kur pagadās? Naukšēnu novads Ķoņu pagasts "Dīķeru Dzirnavas"

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam. Veikta pārbaude, kā arī informācija nosūtīta VAAD izskatīšanai arī VAAD kompetences ietvaros.