Ziņojums Nr. 3024

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.04 11:07
GPS koordinātes: 24.19032, 56.70665 +/- 16.687m
Apstiprināts: 2017.07.04
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.07.04
Atrisināts: 2017.09.19
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ssdzīves atkritumi mežā.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Izskatot materiālu 2017. gada 4. jūlija tika apsekota teritorija Olaines novadā ar kadastra nr. 80800190312. Apsekošanas laikā tika konstatēti izgāzti sadzīves un celtniecības atkritumi. Sazinoties ar zemes īpašniekiem, minētā teritorija tika sakopta.