Ziņojums Nr. 3019

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.02 16:07
GPS koordinātes: 24.30426, 56.94282 +/- 1.3m
Apstiprināts: 2017.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.04
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

meža vidū daudz plēvju un plastmasas. cilvēku mītnes, ugunskura pēdas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien!
Stopiņu novada pašvaldības policijā ir saņemts vides SOS ziņojums 3019
Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju vides SOS ziņojumā, Stopiņu novada pašvaldības policija veic informācijas pārbaudi un norādītās teritorijas apsekošanu

Sigita Plociņa
Stopiņu novada pašvaldības policijas
vecākā inspektore
67910158