Ziņojums Nr. 3018

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Brocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.02 10:07
GPS koordinātes: 22.56486, 56.67014 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2017.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.13
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stikli Meza

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri


Brocēnu novada pašvaldība informē, ka Ziņojumā Nr. 3018 minētais piesārņojums tika likvidēts 2017. gada 4. jūlijā.

Cieņā,
Linda Milne
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00