Ziņojums Nr. 3017

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ogres novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.02 09:07
GPS koordinātes: 24.96305, 56.92643 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.07.19
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau gadus 5 šeit guļ šie produkti, kam nav vietas mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ogres novada pašvaldība zemes īpašniecei ir nosūtījusi vēstuli, ka viņas īpašumā "Caunes", Suntažu pag., Ogres nov. atrodas atkritumi un ir jāsakārto teritorija līdz 2017. gada 30. augustam