Ziņojums Nr. 3016

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.01 14:07
GPS koordinātes: 24.03794, 56.70695 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.07.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.07.03
Atrisināts: 2017.09.29
Atrisināšanas ilgums: 27 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

antisanitāros apstākļos jādzīvo ikdienā, īpašnieks nereaģē uz brīdinājumiem, sēta vistu kolonijā un kaķu. No meža nāk lapsas cauru gadu baroties un vārnas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

2017.gada 16.augusta Olaines novada pašvaldības policijas darbinieki apsekoja Vides SOS ziņojuma Nr.3016 norādīto vietu dks “Tulpes” Nr.162, Rājumi, Olaines pagasts, Olaines novads. Veikta fotofiksācija, veiktas pārrunas ar dks “Tulpe” Nr.162 īpašnieku Andreju Sergejevu, persona kods 261161-10902, deklarēta dzīves vieta dks “Tulpe” Nr.162, Rājumi, Olaines pagasts, Olaines novads.
Dks “Tulpe” Nr.162 īpašnieks A.Sergejevs (t.29612481), mutiski paskaidroja, ka ar dks “Tulpe” priekšsēdētāja sievu Jeļenu Kažoku viņam ir neparastas attiecības, jo pēc viņa vārdiem, Jeļena Kažoka uzvedās ļoti dīvaini, regulāri nāk pie viņa žoga un klausās, kas notiek viņam piederošajā īpašumā, pārsvarā tās notiek vasaras periodā, kad visiem logi ir vaļā. Regulāri raksta sūdzības par viņu un visiem kaimiņiem kas viņai “nepatīk”. Balstās nevis uz likumiski pamatotu pieeju, bet uz personiskajām attiecībām un aizdomām. A.Sergejevs ielaida mani sava dārza teritorijā, lai es varētu pilnvērtīgi veikt fotofiksāciju. (pielikumā sk. bildes)
Dārza dks “Tulpe” Nr.162 teritorija ir savienota ar dks “Tulpe” Nr.161 dārzu. Abi gabali pieder A.Sergejevam. Teritorijā atrodas divstāvu māja un kūts kur dzīvo vistas. Teritorijā atrodas iežogota vieta, kur vistas uzturas. Pēc A.Sergejeva vārdiem, pašlaik viņam esot apmēram 40-50 vistas. Teritorija izskatās normāli, nepatīkamo smaku nav. Teritorija dks “Tulpe” Nr. 161/162 ir blīvi nožogota, dārzam pieguļoša teritorija nopļauta. Atkritumu apsaimniekošanas līgums ir noslēgts ar kooperatīvu dks “Tulpe”, jo A.Sergejevs esot dks “Tulpe” biedrs no paša sakuma, kooperatīva dibināšanas laikiem. Katru gadu viņš maksā par viņam piederošo teritoriju (Nr.161/162) biedru naudu – 60 euro.
2017.gada 17. augustā A.Sergejevs ieradās Olaines novada pašvaldības policijā. Pieņemts paskaidrojums, kurā tika aprakstīta esoša situācija, kā arī tika uzradīti DKS “Tulpe” statūti.
2017.gada 30. augusta A.Sergejevs uzradīja divas Lauksaimniecības datu centra Izziņas (Nr. N-103128 un N-103129) par reģistrētiem novietnēm.
Ņemot vērā apsekošanas faktus, ka arī Lauksaimniecības datu centra izziņas, varam secināt, ka pārkāpumi netika reģistrēti.