Ziņojums Nr. 3014

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.01 06:07
GPS koordinātes: 24.04239, 56.70757 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2017.07.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.07.03
Atrisināts: 2017.08.17
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Olaines novada., Rajumi, DKS Tulpe Nr.46, netiek kopts, īpašnieki nereaģē uz lūgumu sakopt dārzu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

2017.gada 28.jūlijā Olaines novada pašvaldības policijas darbinieki apsekoja Vides SOS ziņojuma – vēstulē norādīto vietu dks “Tulpe” Nr.46, Jānupe, Olaines pagasts, Olaines novads. Veikta fotofiksācija, sastādīts akts. Dks “Tulpe” Nr.46 īpašniekam tika izsūtīta vēstule par viņai piederošas zemes sakopšanu.
2017.gada 16.augustā atkārtoti tika pārbaudīta nesakopta teritorija un konstatēts, ka zāle joprojām nav nopļauta.
2017.gada 17. augusta, Nataļja Sokolova uz protokola sastādīšanu neieradās, līdz ar ko, dks “Tulpe” Nr. 46 īpašniecei tika sastādīts administratīva pārkāpuma protokols par Olaines novada Saistošo noteikumu Nr 17, no 29.09.2010., neievērošanu.
Pamatojoties uz iepriekšminētiem faktiem, lūdzu norakstīt materiālu lietā.