Ziņojums Nr. 3013

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.07.01 06:07
GPS koordinātes: 24.04067, 56.70755 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2017.07.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.07.03
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rajumi, Olaines mov., Dks Tulpe 128, īpašniece Tamila Mihailova, nekopj savu īpašumu, zemes gabals atrodas kooperatīvā centrā ļoti bīstamā stāvoklī. Veidojas arī atkritumu izgāztuve. Uz lūgumiem sakopt nereaģē.
Ceram uz sapratni un sadarbību.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Olaines novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00