Ziņojums Nr. 3009

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.06.08 07:06
GPS koordinātes: 21.50098, 56.67216
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.10
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Vēlos vaicāt, kas notika ar “Dopors” ezeru? Aizputes novadā. Ezers ir pārvērties par tuksnesi, tas ir nolaists.

Inspektora komentāri

Minētais ezers "Dropors" ir Latvijas valsts mežiem piederošs vienā īpašumā esošs dīķis. Savulaik uzpludinājums izveidots reljefa pazeminājumā akumulējot pienākošos ūdeņus. Dīķis ir iznomāts SIA K3K zivju audzēšanai un tā nolaišana saistīta ar paredzēto apsaimniekošanu. Tā kā dīķis nav uzpludināts uz upes, tad saskaņojums no Liepājas RVP nav nepieciešams.