Ziņojums Nr. 3001

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.06.07 07:06
GPS koordinātes: 25.27313, 57.33209 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.06.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.06.14
Atrisināts: 2019.06.14
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pilnīgi neizturami. Nepietiek ka ārā nevar atrasties, periodiski nak virsu smacejošas smirdgas gaisa plūsmas no dienvid austrumu puses, logu nevar turēt vaļā periodiski ieplūst smacejaša doing a. Velns ar ārā, sis ir mas privātīpašums un es nevienam neesmu devusi atļauju izmantot īpašuma gaisa telpu lai mani indet. .

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!
Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Pieņemts zināšanai.