Ziņojums Nr. 2997

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.06.27 17:06
GPS koordinātes: 23.97068, 56.97581 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.06.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēlamies informēt, no SIA Eko Terra apsaimniektajiem ražošanas laukiem Vārnukrogā, Jūrmalā (Babītē) jau ilgstoši (jo īpaši tā jūtama pēdējā gada laikā) nāk ļoti nepatīkama smaka, kas iedzīvotājiem liedz uzturēties ārā vismaz 2 km rādiusā (t.i. privātmāju ciematos: Ošu iela, Mežāres, Bišulejas, Liepezers). Pēdējās nedēļās SIA Eko Terra apsaimniekotajā teritorijā notiek ļoti aktīva darbība. Lai neatkārtotos tāda situācija kā Jūrmalā, lūdzu aktīvu Jūsu rīcību. Paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00