Ziņojums Nr. 2991

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.06.05 17:06
GPS koordinātes: 24.28625, 56.87287 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.06.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairākas atkritumu kaudzes pamestajā lauku ceļā. Lūdzu novākt, piedzenot izdevumus un sodu no īpašnieka.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Salaspils novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore