Ziņojums Nr. 2976

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Pārtikas un veterinārais dienests
Pieteikuma datums: 2017.06.22 19:06
GPS koordinātes: 24.07638, 56.9433 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.06.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ķīpsalā ,kur izvedita pludmale ,pie krasta ir miruši putni . Nezinu ko tas nozīmē ,bet tur tā mētājas 4 putni ,tieši pie krasta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Pārtikas un veterinārais dienests
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00