Ziņojums Nr. 2969

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.06.03 09:06
GPS koordinātes: 23.12967, 56.96403
Apstiprināts: 2019.06.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.06.04
Atrisināts: 2019.06.04
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pievienoju fotogrāfijas šodienas iesniegumam, par neciešamo degvielas smaku vairāku nedēļu garumā no šīs foto redzamās bedres .

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!
Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Tika apsekota sūdzībā minētā adrese, kur konstatēts, ka dzīvojamai mājai ir bijusi degvielas apkure un vietā, kur atrad;as degvielas tvertne, tā ir izrakta ārā. Bedrē palicis neliels degvielas daudzums, kurš siltajam laikam iestājoties sācis smirdēt. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka mājas īpašnieks miris jau pāris gadus atpakaļ, ka iespējams minētais īpašums nav pārmantos, jo viss ir aizaudzis un nekas neliecinot, ka tur kāds dzīvotu.