Ziņojums Nr. 2966

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.06.02 15:06
GPS koordinātes: 24.06202, 56.94546 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Āgenskalna iela 22C - jau vairāk par nedēļu mētājas liels atkritumu maiss, kuru jau izdirāja putni. Sētnieki neko nevāc

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore