Ziņojums Nr. 2954

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Pierīgas RA
Pieteikuma datums: 2019.06.01 14:06
GPS koordinātes: 23.53733, 56.89148
Apstiprināts: 2019.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meźā pie Lilijas ezera izmesti dažādi atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Atkritumi atrodas Ķemeru nacionālā parka teritorijā