Ziņojums Nr. 2952

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.06.01 12:06
GPS koordinātes: 23.62142, 56.94218 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.07.18
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Krāsns podiņi, būvatjritumi izmesti pie Lielupes krastmalas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta.