Ziņojums Nr. 2944

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.31 13:05
GPS koordinātes: 24.76171, 56.7626 +/- 10.72m
Apstiprināts: 2019.06.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izveidota atkritumu izgāztuve mežmalā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķeguma novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore