Ziņojums Nr. 2937

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.05.30 13:05
GPS koordinātes: 25.90014, 56.49387 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2019.05.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.06.04
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tiek rakti “ņurņiki” Daugavas krastā, peldvietā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!
Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Paldies par modrību. Jūsu informācija tiks ņemta vērā plānojot pārbaudes Jēkabpils novadā.