Ziņojums Nr. 2933

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.05.30 08:05
GPS koordinātes: 25.39045, 57.38861 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.05.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Līču laņģu klinšu takas galā vajadzīgs iztīrīt miskasti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Priekuļu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore