Ziņojums Nr. 2919

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2019.05.28 15:05
GPS koordinātes: 23.72588, 56.65228
Apstiprināts: 2019.05.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tek kanalizācija no ēkas sienas. Smird ļoti un viss uz ielas iet.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jelgavas pilsētas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore