Ziņojums Nr. 2912

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.05.27 11:05
GPS koordinātes: 23.60123, 56.96669
Apstiprināts: 2019.05.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Šajā tukšajā zemes gabalā kāds no kaimiņiem regulāri izmet atkritumus no sava dārza! Ir jau paliela grēda sakrājusies! Varbūt ir kāds risinājums?!?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore