Ziņojums Nr. 2909

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.05.26 06:05
GPS koordinātes: 24.44173, 56.78358 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2019.05.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Visas atpūtas vietu miskatas pie Lejas ezera ir piepildītas. Kā arī izskatās, ka visi piepildītie maisi tiek vienkārši izmesti tur pat mežā. Izvilkām divus maisus no meža.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore